رئيس تسهیل سرمایه‌ گذاری: سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی علاقه ‌مند سرمایه گذاری در کشور اند

رئيس تسهیل سرمایه‌ گذاری: سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی علاقه ‌مند سرمایه گذاری در کشور اند

جلسه هماهنگی به منظور تطبیق حکم عالیقدر امیرالمؤمنین حفظه الله تعالی پیرامون چگونگی جوازدهی زیر چتر واحد با اشتراک نمایندگان وزارت ها و ادارات مرتبط به رهبری ریاست تسهیل سرمایه گذاری اداره امور برگزار شد.

این نشست امروز چهار شنبه (۲۰ ذوالقعده/۹ جوزا) در تالار عمومی اداره امور با تلاوت قرآن ‌کریم آغاز شد؛ سپس انجنیر احمد ضیاء خالد، رئیس تسهیل سرمایه‌ گذاری اداره امور گفت که امارت اسلامی توجه خاص به سرمایه‌ گذاری، آبادی کشور و رفاه مردم دارد و مسؤلیت ماست که زمینه سرمایه‌گذاری را مساعد سازیم.

همچنان رئیس تسهیل سرمایه‌ گذاری افزود: «مکلف هستیم در چوکات نظام اسلامی به مردم رنج دیده خویش تسهیلات فراهم نمائیم، سرمایه‌ گذاران را تشويق کنیم و چتر واحد باعث سهولت در عرصه جوازگیری می شود».

از جانب دیگر عطاء محمد همت، رئيس چتر واحد وزارت صنعت و تجارت در مورد خدمات و تسهیلات جوازدهی پرزنتیشن ارائه نموده و گفت که هدف چتر واحد خدمات معیاری، ساده سازی، شفافیت، صرفه جویی در مصرف، تشویق و حمایت سرمایه ‌گذاری، همکاری و هماهنگی میان ادارات و رسیدگی به مشکلات مراجعین است.

انجنیر احمد ضیاء خالد، بعد از شنیدن نظریات و پیشنهادت اشتراک کنندگان در مورد موضوع یادشده فیصله نمود که ادارات ذیربط نماینده خویش را به ریاست چتر واحد معرفی نمایند، ریاست چتر واحد معلومات کامل را پیرامون چتر با ادارات شریک سازد و رئیس چتر واحد طرح جامع و کاملی را آماده سازد تا همه نمایندگان ادارات مربوطه در آن امضاء نمایند.

جلسه با دعای خیر پایان یافت.