ریاست عمومی انسجام امور شاروالی‌ها با دو مؤسسه تفاهمنامه همکاری امضا کرد

ریاست عمومی انسجام امور شاروالی‌ها با دو مؤسسه تفاهمنامه همکاری امضا کرد
ریاست عمومی انسجام امور شاروالی‌های ریاست عمومی اداره امور امارت اسلامی افغانستان با مؤسسه سواد آموزی افغان (ALO) و مؤسسه انکشاف به رهبری مردم (CDDO) تفاهمنامه‌های همکاری امضا نمود.
امروز سه شنبه (4 ربیع الاول/28 سنبله) این نشست که در تالار جلسات ریاست عمومی انسجام امور شاروالی‌ها برگزار شده بود مفتی محمد یعقوب شرافت، رئیس حکومت‌داری شهری از مؤسسات مذکور جهت همکاری، رفاه و سعادت مردم در شرایط دشوار ستایش نموده و اطمینان داد که ریاست عمومی انسجام امور شاروالی‌ها آماده‌ی هر نوع همکاری بخاطر توزیع شفاف کمک‌ها به مردم است.
هم چنان در این جلسه، حاجی آغا لالی امیری، رئیس مؤسسه (ALO) گفت: مؤسسه (ALO) در جنوب کشورفعالیت دارد و در بدل کار به مردم کمک‌های نقدی و خوراکی می‌کند. وی می افزاید از طریق پروژه‌ی یاد شده در ولایت قندهار در ناحیه های 9، 10 و 14 به ارزش 76 میلیون افغانی به خانواده‌های نیازمند کمک‌های نقدی و خوراکی صورت می‌گیرد.
در همین حال ریاست عمومی انسجام امور شاروالی‌ها با مؤسسه محافظت و زندگی جامعه افغانی (UNOPS) هم یک تفاهمنامه امضا نمود که بر این اساس از طریق مؤسسه‌ی مذکور در ولایت خوست به ارزش 154 میلیون افغانی به مردم نیازمند کمک خواهد شد.
نبی الله عظیمی، رئیس مؤسسه یاد شده از همکاری امارت اسلامی جهت همکاری و حمایت فعالیت‌های شان سپاسگزاری نموده و وعده نمود که فعالیت‌های خویش را گسترش می‌دهند.
جلسه با تلاوت قرآن‌کریم آغاز و دعای خیر پایان یافت.