با قلم و زبان خود باید از نظام اسلامی حمایت کنیم

با قلم و زبان خود باید از نظام اسلامی حمایت کنیم

مولوی محمد اسحق آخند زاده، رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور در دیدار با اتحادیه ژورنالیستان می‌گوید نظام اسلامی در اثر اتحاد و همبستگی پایدار مانده و با قلم و زبان خود از نظام اسلامی حمایت کنیم.
امروز چهارشنبه (7 صفرالمظفر/ اول سنبله) جلسه هماهنگی ریاست امور فرهنگی و اجتماعی با اتحادیه ژورنالیستان افغانستان به ریاست مولوی محمد اسحق آخند زاده، در تالار عمومی اداره امور برگزار شد و روی مشکلات و نیازمندی‌های خبرنگاران و رسانه‌ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
حفیظ الله بارکزی، رئیس اتحادیه ژورنالیستان افعانستان و نمایندگان اتحادیه ژورنالیستان که از ولایات مختلف در این نشست اشتراک نموده بودند؛ مشکلات اقتصادی، عدم دسترسی به اطلاعات و بی کاری خبرنگاران را مطرح نموده و از اداره امور خواستند تا در این زمینه خبرنگاران را همکاری نماید. نمایندگان اتحادیه می‌خواهند نظام اسلامی پایدار مانده و رسانه‌ها روی رشد اقتصادی، آموزشی و اجتماعی تمرکز داشته باشند.
مولوی محمد اسحق آخند زاده، اطمینان داد که در چوکات شریعت اسلامی از رسانه‌ها حمایت نموده و مشکلات و خواست‌های خبرنگاران را با مقام عالی رهبری در میان میگذارند تا راه حل اساسی در نظر گرفته شود.