رئیس امور فرهنگی و اجتماعی: امارت اسلامی از انتقاد سازنده استقبال می‌کند

مولوی محمد اسحق آخندزاده رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور با نمایندگان خبرنگاران و فدراسیون‌های رسانه‌ها دیدار کرده و به مشکلات آن‌ها گوش فرا داد.
امروز چهارشنبه(23 محرم‌الحرام/18 اسد) نشستی که در تالار عمومی ریاست عمومی اداره امور برگزار شده بود، روی حل مشکلات نمایندگان خبرنگاران و فدراسیون‌های رسانه‌ها بحث و گفتگو شد.
در این جلسه، نمایندگان رسانه‌ها خواستند که جلو رسانه‌های پروژه‌یی گرفته شود و به خبرنگارانی که شغل خود را از دست داده اند زمینه کار مساعد شود و همچنان خواهان حل مشکلات مالی رسانه‌ها و خبرنگاران شدند.
ایشان از امارت اسلامی میخواهند که رسانه‌های مغرض و پروژه‌یی را از جمع رسانه‌های واقعی جدا سازند. به گفته آنها، رسانه‌هایی که پروژه‌های خارجی را در کشور اجرا نموده و تبلیغات منفی مینمایند شناسایی شده و رسانه‌های که انتقاد سازنده و اصلاحی می‌کنند، حمایت شوند.
آقای آخند زاده رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور برای حل مشکلات رسانه‌ها اطمینان داد و افزود که امارت اسلامی از انتقاد اصلاحی استقبال می‌کند. همچنان وی میگوید که خبرنگاران نیز با نظام خود همکاری نمایند.
محترم آخندزاده در کنار اطمینان از حمایت خبرنگاران افزود که مشکلات موجود جهت حل آن با مقام رهبری مطرح می‌کند.
جلسه با تلاوت قرآن‌کریم آغاز و با دعای خیر پایان یافت.