برای۷۰ تن از کارکنان وزارت معادن و پترولیم اسناد فراغت توزیع گردید

برای۷۰ تن از کارکنان وزارت معادن و پترولیم اسناد فراغت توزیع گردید

 

۷۰ تن از کارکنان بست های اول، دوم و سوم وزارت معادن و پترولیم پس ازپایان یک دوره آموزشی هفته‌وار در زمینه های آموزش اسناد تقنینی مربوط به امور ذاتی آن وزارت، تصدیق نامه به دست آوردند.
این برنامه آموزشی هفته‌وار که از سوی اداره اصلاحات اداری و خدمات ملکی ریاست عمومی اداره امور برگزار گردیده بود امروز یک شنبه(۲۱صفر المظفر) در تالار جلسات آن وزارت به پایان رسید.
در این برنامه، مولوی سیف الدین تائب معاون نظارت و پالیسی ریاست عمومی اداره امور ا.ا.ا، شیخ الحدیث مولوی شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم و مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس اداره اصلاحات اداری وخدمات ملکی اشتراک نموده پیرامون موضوع سخنان خود را ایراد نمودند.
سرپرست وزارت معادن و پترولیم، برگزاری همچو برنامه ها را جهت بالا رفتن ارتقای ظرفیت کارکنان مهم عنوان نموده گفت،
افغانستان پس از ۲۰ سال از اشغال کشور های بیگانه آزاد گردیده است واجب است تا ما بخاطر رسیده گی و حل مشکلات مردم خود در جهت فراگیری علوم اسلامی و معاصر تلاش به خرج بدهیم.
در همین حال مولوی عبدالحنان عارف الله، در کنار بالا بردن ظرفیت کارکنان ادارات دولتی تطبیق احکام الهی را بخاطر تقوای آنها مهم و ارزنده خوانده گفت، صداقت و اخلاص یک اصل مهم در امارت اسلامی افغانستان است و مسئولیت هریک ماست تا اصول اسلامی را بالای خود تطبیق کنیم.
این برنامه با توزیع تصدیق نامه ها و دعای خیر برای ملت افغانستان به پایان رسد