جلسهء با وکلای گذر، علما و متنفذین ناحیه چهاردهم شاروالی کابل برگزار گردید

جلسهء با وکلای گذر، علما و متنفذین ناحیه چهاردهم شاروالی کابل برگزار گردید

به منظور رسیدگی به مشکلات ناحیه چهاردهم شاروالی کابل جلسه از جانب ریاست امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور امروز پنجشنبه (۱٨صفرالمظفر) در تالار جلسات این اداره برگزار گردید.
این جلسه با تلاوت قرآن کریم آغاز سپس، مولوی رفیع الله اکبری رئیس انسجام امور مردمی شاروالی کابل، وظایف و مسئولیت‌های وکلای گذر را تشریح کرد.
در این جلسه قاری محمدسلیم و مولوی هجرت الله حقانی به نمایندگی از وکلای گذر و علمای کرام ناحیه یاد شده سخنرانی کردند. آنها ضمن حمایت از امارت اسلامی افغانستان در پیوند به مشکلات ناحیه چهاردهم معلومات ارائه و خواهان رسیدگی به مشکلات این ناحیه گردیدند.
از جانب دیگر مولوی عبدالباقی منصور رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امورا.ا.ا، از حضور اشتراک کنندگان سپاس گزاری نمود و افزود؛ هدف از تدویر این جلسات رسیدگی سریع به مشکلات و شکایاتی است که وکلای گذر قبلاً آنرا با ادارات دولتی مربوط مطرح ساخته اما حل نگردیده است و از این طریق برای حل آنها اقدام میگردد.
آقای منصور گفت: تمام مسئولان امارت اسلامی افغانستان برای رسیدگی به مشکلات مردم قاطعانه تلاش دارند و برای حل مشکلات تمام نواحی شهرکابل یک کمیته با صلاحیت ایجاد گردیده است.
مولوی منصور از اشتراک کنندگان جلسه خواست تا در توزیع کمک های بشری به مستحقین با ایمانداری عمل نموده و برای تٲمین امنیت و جلوگیری از احتکار با مسئولین امنیتی همکاری نمایند.
این جلسه با دعای خیر به پایان رسید