جلسهء با نمایندگان نواحی دوازدهم و بیست یکم شاروالی کابل برگزار گردید

این جلسه از طرف ریاست امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور به منظور رسیدگی به مشکلات نواحی یاد شده امروز دوشنبه (اول صفرالمظفر) در تالار کنفرانس های این اداره برگزار گردید.
جلسه به ریاست مولوی عبدالباقی منصور رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور تدویر یافت که با تلاوت قرآن کریم آغاز سپس، رفیع الله اکبری رئیس انسجام امور مردمی شاروالی کابل، وظایف و مسئولیت‌های وکلای گذر را تشریح داد.
در این جلسه قاری شمس الرحمن مدنی و ذبیح الله صافی به نمایندگی از وکلای گذر نواحی یاد شده سخنرانی کردند. آنها ضمن حمایت از امارت اسلامی افغانستان پیرامون مشکلات این دو ناحیه معلومات داند.
نمایندگان نواحی دوازدهم و بیست یکم شاروالی کابل از مسدود بودن جاده عمومی ناحیه دوازدهم از جانب قراول محبس پلچرخی شکایت نموده و خواهان بازگشائی این جاده گردیدند.
همچنان آنها خواهان تثبیت یک ساحه مشخص برای هدیره در ناحیه دوازدهم شدند و از نبود کلینیک صحی، کمبود آب آشامیدنی صحی، نبود مرکز تداوی معتادین، کمبود برق، فقر و بیکاری و برخی موضوعات دیگر شکایت داشتند.
از جانب دیگر مولوی عبدالباقی منصور رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امورا.ا.ا، ضمن استماع مشکلات موجود در نواحی متذکره از تشریف آوری آنها سپاسپگزاری نمود و به ادامه سخنانش افزود؛ هدف از تدویر این جلسات رسیدگی سریع به مشکلات و شکایاتی است که وکلای گذر قبلاً آنرا با ادارات دولتی مربوط مطرح ساخته اما حل نگردیده است و از این طریق برای حل آنها اقدام میگردد.
مولوی منصور از اشتراک کنندگان جلسه خواست تا در توزیع کمک های بشری به مستحقین با ایمانداری عمل نموده و برای تٲمین امنیت و جلوگیری از احتکار با مسئولین امنیتی همکاری نمایند.
این جلسه با دعای خیر به پایان رسید.