مولوی عبدالباقی منصور: مسوولیت های سپرده شده امانتی است که باید آن را بخوبی انجام بدهیم

 

جلسه معرفی مولوی عطاءالله عمری سرپرست وزارت زراعت ا.ا.ا، در تالار جلسات وزارت زراعت برگزار شد که در آن رئیس فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور، والی کابل، وزیر پیشین و شماری از مسوولین آن وزارت اشتراک داشتند.

جلسه با تلاوتی از آیات کلام الله مجید آغاز گردیده، سپس مولوی عبدالباقی منصور رئیس امور فرهنگی و اجتماعی اداره امور پیرامون تقرر وزیر جدید وزارت زراعت، فرمان امیر المومنین حفظ الله را به خوانش گرفت.
متعاقبا آقای منصور در سخنان خود گفت که، امارت اسلامی با قیادت علما به کامیابی دست یافته است و مسوولیت های سپرده شده برای ما امانتی است که باید آن را به خوبی انجام دهیم.
در جلسه وزیر سابق وزارت یاد شده، مولوی عبدالرحمان راشد همچنان صحبت نموده، اطاعت در امارت اسلامی را یک اصل خوانده گفت، ما به امر رهبری امارت اسلامی لبیک میگوییم و همچنان برای سرپرست وزیر تازه موفقیت های بیشتر آرزو دارم.
در جلسه شیخ ندا محمد ندا والی کابل از مسوولین خواست تا با مردم با اخلاص تمام خدمت نمایند و با مراجعین رفتار خوب داشته باشند.

در همین حال، مولوی عطاءالله عمری وزیر جدید زراعت در این نشست از همکاری با دهقانان در زمینه زراعت، مالداری و باغداری با همکاری کارمندان این وزارت خبر داد و افزود که اقتصاد کشور را از طریق زراعت توسعه خواهیم داد.
به گفته آقای عمری، با توجه به دیدگاه لازم رهبری امارت اسلامی که هر مسوولیتی به او سپرده شده است، او تمام تلاش خود را خواهد کرد تا در خدمت به زراعت و دهقانان افغانستان گام های موثر بردارد.
اواز همکارانش خواست صمیمانه و صادقانه با او همکاری کنند.

جلسه با دعای بقا و پیشرفت کشور و نظام اسلامی به پایان رسید.