با وکلای نواحی نهم و دهم شهرکابل جلسه صورت گرفت

جلسهء از طرف ریاست امور فرهنگی ریاست عمومی اداره امور به منظور رسیدگی به مشکلات نواحی نهم و دهم شهرکابل امروز پنجشنبه (18 محرم الحرام) در تالار کنفرانس های ریاست عمومی اداره امور ا.ا.ا، برگزار گردید.
این جلسه به ریاست مولوی عبدالباقی منصور رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امور و با اشتراک نماینده ریاست انسجام امور مردمی شاروالی کابل، علمای دین، متنفذین و وکلای گذر نواحی نهم و دهم شهر کابل تدویر یافت.
جلسه با تلاوت آیات از قرآن کریم آغاز سپس، رفیع الله اکبری آمر انسجام امور مردمی شاروالی کابل، پیرامون وظایف و مکلفیت های وکلای گذر معلومات ارائه نموده و به نمایندگی از شاروالی کابل از تدویر جلسات رو در رو ریاست امور فرهنگی و اجتماعی اداره امور با وکلای گذر سپاسگذاری کرد.
در جلسه شماری از وکلای گذر نواحی نهم و دهم شهرکابل به نمایندگی از سایر اشتراک کننده گان سخرنانی کردند.آنها علاوه برحمایت همه جانبه از امارت اسلامی در باره مشکلات این دو ناحیه نیز معلومات دادند.
از جانب دیگر مولوی عبدالباقی منصور رئیس امور فرهنگی و اجتماعی ریاست عمومی اداره امورا.ا.ا، ضمن استماع مشکلات موجود در نواحی متذکره از همکاری وکلای گذر با نظام اسلامی سپاس‌گذاری کرد.
آقای منصور در بخش از سخناش گفت؛ هدف از تدویر این جلسات رسیدگی به قضایا، مشکلات و شکایاتی است که وکلای گذر قبلاً آنرا با ادارات دولتی مربوط مطرح ساخته اما حل نگردیده است و از این طریق طبق احکام و هدایت مقام محترم ریاست الوزرأ برای حل آن اقدام میگردد.
مولوی منصور از اشتراک کنندگان جلسه خواست تا در توزیع کمک های بشری به مستحقین با صداقت و ایمانداری عمل نموده و برای تامین امنیت با مسئولین حوزه ها همکاری نمایند.
این جلسه با دعای خیر به پایان رسید.