رئیس عمومی اداره امور؛ امارت اسلامی در تلاش ارائه خدمات یکسان به مردم کابل تا ساکنان کوه های واخان بدخشان است

 

رئیس عمومی اداره امور امروز چهارشنبه (۲۸ربیع الثانی) در محفل تحویلدهی ۱۲۵ عراده امبولانس خریداری شده از کشور ازبکستان به وزارت صحت عامه اشتراک کرد.

این محفل که در تالار کنفرانس های اکادمی ملی عوائد گمرکات برگزار گردیده بود با تلاوت قرآنکریم آغاز گردید.

شیخ الحدیث مولوی نورالحق انور رئیس عمومی اداره امور با سخنرانی در این محفل گفت، امارت اسلامی برای حل مشکلات مردم با گام‌های عملی اقدام می نماید و متعهد به ارائه خدمات یکسان و بدون تفکیک به مردم کابل و ساکنان واخان بدخشان است.

رئیس اداره امور در مراسم تحویلدهی امبولانس‌ها به وزارت صحت عامه گفت، این ممکن است در کشور دیگری در جهان یک دستاورد نباشد، اما در کشوری مانند افغانستان که بارها مورد تجاوز قرار گرفته و ویران گردیده، یک دستاورد بزرگ است.

موصوف افزود، پیش از این، افغانستان در بسیاری از زمینه‌ها با کشورهای منطقه رقابت می کرد، اما تجاوزها و نظام‌های گذشته زیربناهای افغانستان را نابود کردند.

در این محفل مولوی محمد اسحاق عاصم صاحبزاده معین مالی و اداری وزارت صحت عامه، مولوی عبدالرحیم رحیمی رئیس تدارکات ملی ریاست عمومی اداره امور نیز سخنرانی نموده و در باره پروسه خریداری امبولانس‌ها معلومات دادند.

در پایان این محفل، برای آنعده ازمسئولان و کارمندان ریاست عمومی اداره امور و وزارتهای مالیه و صحت عامه که در قسمت نهایی سازی پروسه خریداری امبولانس ها سهم فعال داشتند تقدیرنامه توزیع گردید.

این محفل با دعای خیر به پایان رسید.