سخن رئیس‌ جمهور

لازم است ما انتخاباتی داشته باشیم که با شفافیت کامل و در فضای رقابت عادلانه، مساویانه و منصفانه میان همه نامزدها برگزار شود، و از هرگونه دخالت مسؤولین دولتی، اعم از ولسوال‌ها، قوماندان‌های امنیه، والیان و تمام سطوح دولت و دیگر جهت‌های ذی‌نفع به شدت و قاطعیت جلوگیری شود

ادامه سخن

تاریخچه ارگ

کابل شهری است با تاریخی کهن که مامن پادشاهان و امرای بسیاری بوده است. در گذشته حصاری آن را در بر می گرفت … ادامه مطلب

شاه زمان میوندی به حیث مشاور ارشد رئیس جمهور در امور روابط عامه و استراتیژیک تعیین گردید

جمعه حمل 1396,1,11

بر اساس فرمان محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، محترم شاه زمان میوندی به حیث مشاور ارشد رئیس جمهور در امور روابط عامه و استراتیژیک، در بست خارج رتبه تقرر حاصل نمود.

در فرمان آمده است كه مشاور ارشد رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در امور روابط عامه و استراتیژیک در جلسات کابینه، شورای امنیت ملی و شورای عالی اقتصادی جمهوری اسلامی افغانستان، اشتراک می نماید. 

همچنان در فرمان نگاشته شده است: "مشاور ارشد رئیس جمهوری اسلامی افغانستان موظف است تا پالیسی و خطوط اساسی امور ارتباطات استراتیژیک را تدوین و نهادهای مربوطه را هم آهنگ و تنظیم نماید."

شاه زمان میوندی فرزند الحاج حیات الله خان میوندی در سال ۱۳۵۶ در ولایت کابل چشم به جهان گشود. او تحصیلات عالی خویش را تا مقطع ماستری در رشته اداره و تجارت در پوهنتون لیوفانا (Leuphana University) کشور آلمان در سال 2007 میلادی به اتمام رسانیده است.

شاه زمان میوندی در یک دهۀ گذشته در عرصه های مختلف از جمله مدیریت برنامه های آگاهی عامه و ظرفیت سازی عمومی، کمپاین های مهم و سرتاسری به شمول کمپاین جلب و جذب برای وزارت دفاع ملی، پروگرام سواد آموزی برای وزارت امور داخله و مدیریت کمپاین های آگاهی عامه در وزارت زراعت، آبیاری و مالداری فعالیت نموده و از تجارب خوبی برخوردار است.

همچنان آقای میوندی تجارب کافی در سکتور خصوصی متمرکز به ارتباطات استراتیژیک نیز دارد.